Stolar

Potrebna stručna sprema: drvni ili drugi tehnički smjer

Opis posla:
• obavljanje zahtjevnijih poslova na strojevima za obradu drva,
• samostalna izrada i montaža prema radioničkim planovima,
• montaža i servis proizvoda na terenu,
• brigu o redu i čistoći na radnom mjestu koje koristi,
• brine o strojevima, uređajima, alatima i oštricama,
• obavljanje i drugih poslova po nalogu nadređenog

Od kandidata očekujemo: dobro razumijevanje i čitanje 2D nacrta, poznavanje tehnologije obrade drva, profesionalnost, samostalnost, točnost i timski rad.

Što Vam nudimo?
– rad u vodećoj tvrtki u svojoj djelatnosti,
– dinamičan rad,
– dodatno mirovinsko osiguranje,
– stimulativni dio isplate temeljem ostvarenih rezultata,
– napredovanje prema rezultatima,

Radni odnos će se zasnivati ​​na određeno vrijeme, uz mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme. Rad je u dvije smjene.

Radno mjesto se nalazi u sjedištu tvrtke u Rosalnicama kod Metlike.

Ukoliko posjedujete odgovarajuće vještine i sposobnosti te ispunjavate naša očekivanja, pošaljite nam molbu za zapošljavanje na zaposlitev@kolpa.si.