Serviser/montažer

Potrebna stručna sprema: stručno obrazovanje tehničkog smjera

Opis posla:

  • priprema potrebne materijale za rješavanje reklamacija
  • priprema materijale za postavljanje izložbenih eksponata za sajmove, izložbe, fotografije i druge prezentacije Kolpinih programa
  • kupcima ugrađuje Kolpa proizvode
  • pripremiti i postaviti izložbe
  • isporučuje Kolpa proizvode kupcu
  • uvoz materijala i proizvoda u Kolpu (nabava)
  • vodi propisane evidencije o radu
  • rješava reklamacije kupaca na terenu
  • vrši montažu i montažu na sajmovima, izložbama i drugim prezentacijama Kolpinih programa
  • izvješća o obavljenom radu i zapažanjima o konkurenciji i Kolpinim proizvodima

Od kandidata očekujemo da:

  • profesionalizam
  • komunikativnost
  • neovisnost
  • odgovornost
  • preciznost
  • timski rad
  • vozačka dozvola B kategorije
  • njemački ili engleski jezik – pasivno

Što nudimo?

  • Rad u urednom, ugodnom i timskom radnom okruženju
  • Prilika za stjecanje novih vještina i praktičnu obuku
  • Prilika za profesionalni razvoj i traženje inovativnih rješenja
  • Konkurentna poticajna plaća s mogućnostima napredovanja

Za radno mjesto potrebno je minimalno 1 godina radnog iskustva na poslovima montaže namještaja. Radni odnos će se zasnivati ​​na određeno vrijeme, uz mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme.

Radno mjesto se nalazi u sjedištu tvrtke u Rosalnicama kod Metlike.

Ako posjedujete odgovarajuće vještine i sposobnosti te se prepoznajete u našim očekivanjima, pošaljite nam molbu za posao na zaposlitev@kolpa.si.