Prodavač – savjetnik

Potrebna stručna sprema:

SSS, 3 ili 4 godine trgovačkog, ekonomskog ili tehničkog smjera

Opis radnog mjesta:

  • Prodaja proizvoda i komunikacija sa strankama
  • Daje informacije o asortimanu i prodajnim uvjetima
  • Izrada ponude, rezervacija, narudžbi i računa za kupca
  • Vođenje brige o izgledu salona
  • Rad na blagajni
  • Sudjeluje o prodajnim aktivnostima i sajmovima
  • Po potrebi izdavanje robe u skladištu
  • Označavanje artikala i cijena proizvoda
  • Montaža i demontaža robe u izlogu
  • Prodaja rezervnih dijelova
  • Ostale radnje po uputstvima nadređenoga

Od kandidata očekujemo:

3 godine iskustva u prodaji sanitarne opreme i keramike, komunikativnost, ljubaznost, odgovornost, spremnost na timski rad, prilagodljivost, razvijene prodajne i komunikacijske vještine, raspoloživost za rad u smjenama, poznavanje rada u programu VISOFT (3D vizualizacija kupaonice).

Nudimo :

  • Stalni radni odnos sa probnim rokom od 6 mjeseci
  • Rad u ugodnom okruženju
  • Edukacije iz prodajnog asortimana
  • Redovita primanja i stimulacije

Radno mjesto se odnosi na Izložbeno-prodajni salon Kolpa Zagreb, Savska opatovina 36, Jankomir, stoga prednost imaju kandidati iz zapadnog dijela grada (cca u krugu 20 km).

Ukoliko imate potrebna iskustva sa prodajom sanitarne opreme, te ste se prepoznali u našim očekivanjima i uvjetima pošaljite nam svoj životopis na mail zaposlitev@kolpa.si.