Krmilec polimerizacije

Zahtevana izobrazba: kemijska ali druga tehnična smer

Opis delovnega mesta:

  • pripravi kemikalije (transportira, prečrpava, tehta, meša, dozira, filtrira, homogenizira)
  • čisti in pripravi kalupe in dozirne posode za vlivanje
  • spremlja in uravnava tehnološke parametre (temperaturo, čas, viskoznost, pritisk, količino, pozicioniranje kalupa)
  • upravlja stroje in naprave
  • vodi obratni dnevnik
  • meri in označuje izdelke
  • skrbi za red in čistočo na delovnem mestu
  • dela po navodilih nadrejenega
  • vnos podatkov v poslovno aplikacijo

Od kandidatov pričakujemo: vestnost, doslednost, vztrajnost in sposobnost za timsko delo.

Kaj vam ponujamo mi?

  • delo v vodilnem podjetju v svoji dejavnosti
  • dinamično delo
  • dodatno pokojninsko zavarovanje
  • stimulativni del plačila glede na dosego rezultatov
  • napredovanje v skladu z rezultati

Zaposlitev bo za določen čas za 6 mesecev, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas. Delo je v več izmenah.

Delovno mesto se nahaja na sedežu podjetja v Rosalnicah pri Metliki.

Če imate ustrezna znanja in sposobnosti ter ste se prepoznali v naših pričakovanjih, nam pošljite vlogo za zaposlitev na zaposlitev@kolpa.si