Samostojni komercialist

Opis delovnega mesta

  • Sprejemanje naročil, reklamacij, povpraševanj in drugih vprašanj poslovnih partnerjev,
  • Posredovanje informacij o stanju naročil, odpremah, cenah in druge informacije po navodilih nadrejenega,
  • Komuniciranje s poslovnimi partnerji,
  • Iskanje novih kupcev v tujini,
  • Skrb za podobo podjetja.

Pričakujemo

  • VI/2 ali VII. stopnja izobrazbe ekonomske ali tehnične smeri,
  • 3 – 5 let delovnih izkušenj na področju prodaje,
  • odlične organizacijske sposobnosti,
  • odlične komunikacijske veščine in pogajalske sposobnosti,
  • visoka stopnja prodajne naravnanosti in samostojnosti,
  • tekoče znanje francoskega in angleškega jezika (pisno in ustno),
  • poznavanje dela z računalnikom – MS Office,
  • vozniški izpit B-kategorije,
  • pripravljenost na pogosta potovanja.

Kaj vam ponujamo mi?

  • delo v vodilnem podjetju v svoji dejavnosti,
  • samostojno, odgovorno in dinamično delo,
  • sodelovanje na mednarodnih sejmih,
  • napredovanje v skladu z doseženimi rezultati,
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja.

Zaposlitev bo za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev. Delovno mesto se nahaja na sedežu podjetja v Rosalnicah pri Metliki.

Če se v opisu in zahtevah delovnega mesta prepoznate, vas vabimo, da nam pošljete prijavo s kratkim življenjepisom in kopije dokazil o vaših dosežkih na zaposlitev@kolpa.si.